Vítejte na stránkách MV-Studia

Klasické masáže

klasická masáž

Masáže jsou prospěšné a jejich účinky jsou velmi příznivé pro naše tělo. V poslední době plné stresu a pracovního vypětí se stávají neodmyslitelnou součástí relaxace.

Pozitivních stránek má tento způsob relaxace, odpočinku či přípravy hned několik. Odstraňuje únavu, doléčuje po poranění svalstva a úrazech, posiluje organismus při nedostatku pohybu, dochází ke zlepšení prokrvení, zkvalitnění látkové výměny v těle a k urychlení celkové regenerace organismu.
Po jakékoliv masáži by se měl člověk cítit spokojeně, uvolněně, celkově pozitivnější s větším množství energie.
Provádí se masáž jednotlivých částí těla dle Vašeho výběru nebo masáž celková. Jsme připraveni Vám věnovat dostatek času a přizpůsobit se Vašim potřebám.
Masáž dokáže také připravit aktivní sportovce k větším výkonům díky odstranění nahromaděné únavy. Můžeme hovořit o aktivizaci před a regeneraci po sportu – vybuzení svalů před výkonem a zklidnění po výkonu. Při sportovní masáži je použita tvrdší technika.
Při relaxační masáži dochází k jemnějším pohybům rukou, které uvolňují Vaše tělo i Vaši mysl. Masáž se provádí v příjemném prostředí, za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a příjemné vůni kvalitních používaných olejů.

Obecně masáž nedoporučujeme při horečnatém a infekčním onemocnění, akutním zánětlivém onemocnění, nádorovém onemocnění, celkovém stavu vyčerpanosti nebo malátnosti, otevřeném poranění, křečových žílách a žílách v zánětu, pokročilé arterioskleróze a osteoporóze, chorobách dutiny břišní, graviditě a menstruaci, onemocnění žlučníku a močových cest, opilosti, stavu pod vlivem drog a po vydatném jídle.