Vítejte na stránkách MV-Studia

Kryolipolýza

Kryolipolýza je nejnovější metoda, jak trvale redukovat tuk o 25 - 40 % bez fyzické aktivity a nepříjemných diet. Je vhodná pro všechny, kteří se chtějí zbavit přebytečných tukových polštářků partií břicha, zadečku, nohou, boků a zad, kde je uloženo více než 1,5 - 2 cm tukové tkáně. Nejvhodnější je pro měkkou, dostatečně vyplněnou tukovou tkáň.

Jedno nasátí pokryje oblast zhruba 12 až 15 cm2 a trvá 45 - 60 minut. Nejvhodnější jsou 2 nasátí během jednoho ošetření, v rámci jedné návštěvy lze provést nasátí až 4x (celkem tedy v salonu strávíte až 4 hodiny). Nasátí stejné partie lze opakovat minimálně po 8 týdnech, jelikož v 8 až 10 týdnu je úbytek tuku nejvýraznější, tato oblast se dále vypíná a modeluje nerovnosti až 3 měsíce.

Co je to kryolipolýza?

Kryolipolýza je nová, efektivní, ověřená, bezbolestná, neinvazivní liposukce metodou "Mražení tukových buněk".
Kryolipolýza je vhodná pro všechny věkové kategorie od 18-75 let a je určena pro každého, kdo se chce zbavit tukových polštářků, necvičí, není schopen držet dietu a neočekává výsledky do jednoho dne.
Ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření. Bílé krvinky tyto odumřelé buňky odstraní ven ze „systému“. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože neodpovídá na ochlazení. Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buňek je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů
Po smrti apoptotických tukových buněk následuje zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. Přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Při odstranění všech těchto buněk se tuková vrstva remodeluje a zmenšuje. Okolní tukové buňky následně vyplní prázdná místa. Výsledky jsou prokazatelné, konzistentní a trvalé!
První výsledky kryolipolýzy se dostaví během 30 až 90 dní. Počet nasátí závisí na velikosti ošetřované plochy.

Jak probíhá ošetření?

Nejdříve na ošetřovanou oblast přiložíme speciální ochrannou membránu, kterou musíme použít . Je to proto, aby se nepoškodila a neporušila pokožka. Bez této membrány by došlo k omrzlinám. Následně speciální hlavicí tuto partii nasajeme a ochlazujeme minimálně 45-60 minut. Tato doba musí být dodržena ke 100% výsledku. Po tomto ošetření je daná oblast rozmasírována.
Kontraindikace: těhotenství, menstruace, velké kovové implantáty, rakovina, epilepsie, kožní onemocnění v místě ošetření, choroba jater a ledvin, závažná srdeční nemoc, cukrovka, laktace, posttraumatické a pooperační stavy, akutně probíhající hořečnatá onemocnění. Po ošetření minimálně 12 hodin nekontaktovat danou oblast s horkou vodou!!!!!